Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, iż dnia 8.12.2023 r. minimalnej zmianie ulegają ceny na przewoźników DPD, FedEx, Patron Service oraz Rhenus Logistics. Zmiana cennika wynika z faktu podwyższenia opłaty paliwowej przez wyżej wskazanych przewoźników. Przypominamy, iż w swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz przewoźników, którzy oferują atrakcyjne ceny m.in. InPost lub DHL.

Zespół Wysylajnami.pl
Oferta dla biznesu

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz oferty wysyłkowej dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb? Nie chcesz wiązać się umowami i męczą Cię limity wysyłkowe, które musisz spełniać? Chcesz płacić mniej za kuriera? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś!

Abyśmy mogli stworzyć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, prosimy o uzupełnienie poniższych pól. Po wpłynięciu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez MERGE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Łąkowej 7b, 90-562 w Łodzi, KRS 0000992828, NIP 7272862647, REGON 523151062, e-mail: [email protected] w celu obsługi mojego zgłoszenia, kontaktu ze mną oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.

Formularz zawiera błędy. Sprawdź podświetlone pola.