Szanowni Klienci,

Przypominamy, że w przypadku nadania danego dnia mniej niż 5 przesyłek, przewoźnik InPost Kurier może doliczyć dodatkową opłatę za odbiór przez kuriera.
W konsekwencji zostanie Państwu doliczona opłata w kwocie 5 zł.

Uniknij opłaty za podjazd kuriera, poprzez:
• Nadanie tego samego dnia minimum 5 przesyłek z jednego adresu.
• Zaznaczenie opcji „Nadanie w oddziale” i dostarczenie przesyłki do oddziału przewoźnika.
• Wybranie innego przewoźnika z naszej szerokiej oferty.
Oferta dla biznesu

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz oferty wysyłkowej dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb? Nie chcesz wiązać się umowami i męczą Cię limity wysyłkowe, które musisz spełniać? Chcesz płacić mniej za kuriera? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś!

Abyśmy mogli stworzyć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, prosimy o uzupełnienie poniższych pól. Po wpłynięciu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez SPORT PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Łąkowej 7b, 90-562 w Łodzi, KRS 0000818051, NIP 5783140055, REGON 385035856, e-mail: [email protected] w celu obsługi mojego zgłoszenia, kontaktu ze mną oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.

Formularz zawiera błędy. Sprawdź podświetlone pola.