Szanowny Kliencie,

Nadajesz przesyłki i nie chcesz czekać na podjazd kuriera? Chcesz płacić mniej niż w usłudze „InPost Kurier”?
Zachęcamy do skorzystania z naszej nowej oferty „InPost Paczkomat ➝ Kurier bez etykiety”. Po wprowadzeniu zamówienia na adres e-mail otrzymasz kod nadania, który należy napisać na paczce.
Następnie przesyłkę należy umieścić w wybranym paczkomacie, a dostawa przesyłki jest pod drzwi.
Dla odbiorcy sposób dostawy się nie zmienia i doręcza kurier InPost, a ty płacisz mniej! Sprawdź nowe możliwości.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta +48 55 629 30 40.
Oferta dla biznesu

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz oferty wysyłkowej dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb? Nie chcesz wiązać się umowami i męczą Cię limity wysyłkowe, które musisz spełniać? Chcesz płacić mniej za kuriera? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś!

Abyśmy mogli stworzyć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, prosimy o uzupełnienie poniższych pól. Po wpłynięciu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez SPORT PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Łąkowej 7b, 90-562 w Łodzi, KRS 0000701242, NIP 7010751390, REGON 368602290, e-mail: [email protected] w celu obsługi mojego zgłoszenia, kontaktu ze mną oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.

Formularz zawiera błędy. Sprawdź podświetlone pola.