Szanowni Klienci,

Przypominamy o konieczności właściwego przygotowania przesyłki.

Przy pakowaniu przesyłki należy pamiętać, iż na jej niestandardowość oprócz wymiaru może mieć wpływ kształt lub sposób zapakowania. Przesyłkę standardową należy zapakować w karton o kształcie regularnego prostopadłościanu. W przypadku wyboru innego opakowania przesyłka będzie podlegać opłacie za opakowanie niestandardowe.

Zachęcamy do zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi pakowania w naszej zakładce „Pomoc”, a także ze szczegółowymi definicjami poszczególnych przesyłek, znajdującymi się w zakładce „Cennik”.

W razie pytań służymy pomocą tel. +48 55 629 30 40.

Oferta dla biznesu

Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz oferty wysyłkowej dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb? Nie chcesz wiązać się umowami i męczą Cię limity wysyłkowe, które musisz spełniać? Chcesz płacić mniej za kuriera? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś!

Abyśmy mogli stworzyć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, prosimy o uzupełnienie poniższych pól. Po wpłynięciu zgłoszenia nasz pracownik skontaktuje się telefonicznie w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu kontaktowym przez SPORT PRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Łąkowej 7b, 90-562 w Łodzi, KRS 0000818051, NIP 5783140055, REGON 385035856, e-mail: [email protected] w celu obsługi mojego zgłoszenia, kontaktu ze mną oraz udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytanie.

Formularz zawiera błędy. Sprawdź podświetlone pola.